Urarea mea de sarbatori, mai personala ca un sms si mai interesanta ca o convorbire telefonica! tin sa le multumesc domnilor de la The Killers, e doar meritul lor.
Se afișează postările cu eticheta craciun fericit. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta craciun fericit. Afișați toate postările
joi, 24 decembrie 2009
Abonați-vă la:
Postări (Atom)